1. وبلاگ نویسی رو چطوری و از چه زمانی شروع کردین. از حال اولین پستتون بگین و اگر میدونین روزش رو هم بنویسین. حال و هوای اون روزها رو بگین:من یادمه سال 93 توی بلاگفا وبلاگ نویسی رو شروع کردم و اون موقع خدایِ چرت و پرررت نویسی بودم!تا الان وبلاگای زیادی داشتم و با خودم عهد بستم این اخریش باشه.

2. وبلاگ نویسی آیا چهارچوب خاصی داره؟ آیا باید به یک قواعدی پایبند بود یا خیر؟ نظرتون رو بگین:فکر نمیکنم اینطور باشه،همه چیز یه سری محدوده ها داره ولی اینطوری نیست که بگم باید اینطوری بنویسیم باید اینطوری باشیم!خودمون احتمالا متوجه میشیم که چه رفتاری میتونه شخصیت مارو حفظ کنه و یا برعکس.

3. مخاطب هدف شما معمولا کیه ؟ برای کی می نویسین؟ (مخاطب خاص منظورم نیست. خوانندگان وبلاگ منظورمه.برای کدام دسته از خوانندگان می نویسین):کسایی که اهل قضاوت کردن نیستن و صرفا میخونن که لذت ببرن!.

4. وضعیت فعلی وبلاگستان رو چطور می بینین؟:بد بد بد بد بد خیلی بد.

5. فکر می کنین برای جلوگیری از کپی کردن چکار میشه کرد؟ آیا مشکلی با کپی شدن دارین؟:برای جلوگیری از کپی شدن راه خوبی سراغ ندارم جز اینکه وبلاگمون به خواننده های محدودی ختم بشه تا امکان کپی شدن کمتر شه،مشکل که نه ولی از کسایی که اینکارو میکنن بدم نمیاد اگر چیزی برای گفتن داشتن کپی نمیکردن.

6. آیا شبکه های اجتماعی دشمن وبلاگ نویسی ان؟ به نظر شما چه تاثیری روی وبلاگ داشته؟:تقریبا اره،اما فکر میکنم وبلاگ نویس های واقعی هیچ وقت وبلاگ رو با جایی عوض نکنن،وبلاگ رو خلوت کرده.

7. وبلاگ نویسی چه اثری روی زندگی شخصی تون گذاشته؟ بیشتر در موردش بنویسین؟:من رو خیلی خیلی خیلی متحول کرد،زندگی من از اون جایی که با وبلاگنویسی اشنا شدم عوض شد.!

8. قدرتمند ترین زمانتون توی وبلاگ نویسی به نظرتون کی بوده و به نظر شما چه چیزی قدرت حساب میاد؟ بر اساس چه مبنایی این فکر رو می کنین؟:سالِ 95!بر مبنای میزان بازدید،صفحه م شبیه رسانه شده بود.

9. چقدر نظرات وبلاگ و آمارتون براتون مهمه (چه محتوایی چه تعدادی)‌؟ کامل توضیح بدین:در گذشته خیلی برام اهمیت داشت اما در حال حاضر اصلا برام مهم نیست حتی اگر روزی آمار صفحه م به 0 هم برسه بازم مینویسم.

10. وبلاگ چه چیزی رو به شما داد و چه چیزی ازتون گرفت؟:بهم معاشرت رو یاد داد،خودم اینطوری فکر میکنم که وبلاگ یکم از حماقت من کم کرد.

11. مشکلاتی که سر راه وبلاگ نویسی هست چیه؟:آدم هایی که قصد ندارن وبلاگ بنویسن قصد دارن بقیه رو اذیت کنن.

12. جذابیت وبلاگ ها و وبلاگ نویسی توی چیه؟:متفاوت بودن سبک نوشتن و فکر کردن آدم ها.

13. چی نگه تون داشته که نوشتن وبلاگتون رو ادامه میدین؟:عشق و وابستگی به صفحه م.

14. دوست خوبی از وبلاگ پیدا کردین؟ چقدر باهاش صمیمی شدین؟:تعداد شون زیاد نیست اما کلیییی دوستشون دارم.

15. آرزو و ایده آل شما در وبلاگ و وبلاگ نویسی (چه خودتون چه دنیای وبلاگ نویسی) چیه؟ بنویسین:قضاوت نشدن منتشر کردن محتوای خوب!

چالش از

"هاتف".

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها