بدتون نمیومده از زندگی؟شما چقده قوی این!من خودمم نمیدونم دارم چه غلطی میکنم اصلا چمه چی میخوام چرا اینطوری ام میخواین بگم مثلا توی یه روزم چیکار میکنم؟کاش حوصله داشتم واستون الگوریتمشو میکشیدم.
اگر روز تعطیل باشه که یا خیلی میخوابم یا نمیذارن خیلی بخوابم و خب کل روز رو یا روی مبل دو نفره میشینم و میخوابم و تلفن به دست چت میکنم و وول میخورم توی اپلیکیشن ها و غر میزنم و اگرم حالم خوب باشه شاید یه غذایی هم درست کنم این روزا به علت کاروبارای هنرستان به جز کتابای درسی دست به هیچ کتابی نگرفتم درس نمیخونم خستم فشارش رومه ولی نمیخونم شاید مثلا یه نگاه گذرا روی کتاب بندازم که مغزم دست از سرم برداره عذاب وجدانم کم شه،اگر بشه و بتونم میرم بیرون یا خیلی راه میرم یا خیلی خسته میشم یا هرچی بیرون که میرم بهترم ولی باز که برمیگردم همون احساسای قبلی رو دارم،نه میخوام برم تو رابطه نه نمیخوام برم تو رابطه چه مرگمه؟؟؟چمه اخه چمه این ادا اصولا واسه چیه من؟من چه مرگته خب عوضی نباش داری زندگیتو با دست خودت تباه میکنی به واشنا قسم داره حالم ازت بهم میخوره من،من من من دست بکش از کارای اینطوریت دست بکش دختر خوب اره دست بکش.
من هنوز به دعا اعتقاد دارم،دعا میکنم حال دلم خوب باشه و حال دلت خوب باشه دیروز به ف.ح گفتم اگر یه روز تونستی واسه اکست ارزوی خوشبختی کنی اونم از ته دل یعنی بخشیدیش و کینه ای تو دلت نیست،دارم واست ارزوی حال خوب میکنم نمیبینی؟کاش میدیدی کاش میگفتی که دیدی کاش اون دهن بی صاحاب مونده رو باز میکردی اخه چرا اینقد با من سگی تا کردی،میدونم تقصیر خودمه اگر صدبارم بگم ببخشید کمه هم به تو هم به خودم کاش خودم میتونستم خودمو ببخشم چرا من اینقد بچم چرا.
بهم کتاب معرفی کنید راجب خودشناسی و . هرچیزی که توی این اوضاع بدردم بخوره.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها